Zemné práce, sadové a terénne úpravy

Potrebujete vyrovnať terén a frézovať hlinu? Veľké plochy ako priemyslené parky, kúpaliská, ihriská či futbalové plochy? Potrebujete vysadiť veľké plochy stromov? Alebo len takú drobnosť, ako vyrovnať dovor či vykopať jamu a osadiť šachtu? 

Radi vám s tým pomôžeme!

Terénne práce

terenne-prace-upravy-halmex-trencin-8.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-1.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-2.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-3.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-4.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-5.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-6.jpg terenne-prace-upravy-halmex-trencin-7.jpg

Mám záujem o terénne alebo sadové úpravy

Môžete nám zavolať na telefónne číslo: + 421 911 374 234 alebo napísať email na adresu: halmex@halmex.sk

 

Máte veľkú plochu, ktorú treba zavlažovať?

Ručne to trvá dlho. Čo takto vyskúšať automatické zavlažovanie?

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.