Reklamácie

ZÁRUKA A REKLAMÁCIE

1. Vybavovanie reklamácií sa riadi záručnými podmienkami konkrétneho tovaru, Obchodným zákonníkom a príslušnými ustanoveniami Občianskeho zákonníka a osobitnými predpismi.
2. Záručná doba na všetok ponúkaný tovar v internetovom obchode predávajúceho je 24 mesiacov (ak nie je pri výrobku uvedené inak). Na uplatnenie práv zo zodpovednosti za vady (reklamáciu) vždy postačuje kópia dokladu o zakúpení (priložená faktúra / blok). Predloženie dokladu o zakúpení na účely reklamácie postačuje aj v prípade, že bol vydaný záručný list, ale zákazník ho stratil.
3. Záruka sa nevzťahuje na:
a) bežné opotrebenie veci (alebo jej častí) spôsobené používaním
b) mechanické poškodenie
c) na poškodenia vzniknuté vyššou mocou, bez obmedzenia, bleskom a záplavami
d) záruka nezahrňuje a nepokrýva náklady na montáž a ďalšie odvodené náklady – záruka pokrýva iba konkrétny výrobok
e) škody spôsobené nesprávnym používaním, alebo za poškodenia vzniknuté na výrobkoch, ktoré boli upravované prípadne kopírované užívateľom či treťou stranou. ProRain spol. s r.o. nemôže prevziať zodpovednosť za poškodené výrobky či škodu spôsobenú poškodenými výrobkami, ktoré neboli dodané spoločnosťou ProRain, a to ani v prípade, že by tieto výrobky boli použité spolu s výrobkami od spoločnosti ProRain.
4. Reklamovaný tovar je kupujúci povinný doručiť na reklamáciu čistý,mechanicky nepoškodený, s kópiou faktúry, dodacieho listu. Kupujúci je povinný spolu s tovarom zaslať aj popis vady.

POSTUP REKLAMÁCIE:

1. Čo najskôr informovať spoločnosť Halmex emailom alebo telefonicky o chybe výrobku.
2. Poslať produkt na adresu firmy predávajúceho, prípadne po dohodne priniesť osobne do skladu firmy.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.