Žijeme záhradou

Predaj, montáž a servis automatických zavlažovacích systémov

Záhrada je ideálnym miestom pre váš oddych, kde sa môžete skvele zregenerovať a načerpať silu do ďalšieho dňa. Ak ale chcete mať záhradu stále peknú a udržiavanú, aby pohladila každé oko a vy ste sa v nej skvele cítili, treba sa o ňu dobre starať.

Našťastie dnes už existuje mnoho fígľov, ako mať za málo námahy veľa muziky a všetko za vás vybaví šikovná technika. Preto máme pre vás jeden tip - nechajte si záhradu automaticky zavlažovať. 

Nemusíte sa už viac manuálne naťahovať s hadicami a čas strávený polievaním si môžete radšej užiť s rodinou.

Aké sú výhody automatického zavlažovania?

Viac času s blízkymi

Už viac nebudete musieť stáť pri polievaní a čakať, kým "zavlažíte" celú záhradu sami.. Ušetrený čas a energiu môžete stráviť so svojou rodinou a kamarátmi. Napríklad aj piknikom na zdravom trávniku.

Budete svieži

Zelená farba upokojuje. Automatické zavlažovanie udržuje trávnik a iné rastliny vždy v sviežej zelenej kondícii. Záhradka pre vás bude vždy miestom príjemného relaxu. 

Budete zdravší

Určite poznáte krásnu vôňu sviežeho vzduchu po daždi. Teraz ju môžete mať doma každý deň. Zavlažovanie vytvára výbornú mikroklímu, vďaka ktorej sa budete lepšie cítiť a budete zdravší.


 

Okrem toho bude trávnik poliaty rovnomerne, čo sa s hadicou dá dosiahnuť len ťažko. Trávnik sa môže polievať v noci, čo v teplých letných dňoch spôsobuje menšie odparovanie vody, ktorá sa tak dostane viac do hĺbky zeme. A samozrejme je všetko riadené automaticky a vy máte o všetkom prehľad.

Ako sa postupuje, ak si chcete užívať krásnu záhradu

automatické zavlažovanie halmex trenčín

Prídeme k vám

Záhradu si detailne prezrieme, o všetkom sa porozprávame a zmeriame. V jednoduchosti - spravíme obhliadku. Potom vám pošleme cenovú ponuku na realizáciu automatického zavlažovania.

automatické zavlažovanie halmex trenčín

Prídeme k vám. Znova

Tentokrát už prídeme zavlažovanie namontovať a nastaviť. Všetko zariadime my. Nemusíte ani prstom pohnúť.

automatické zavlažovanie halmex trenčín

Pohodlne sa usaďte

Máme hotovo. Už vám len zostáva pohodlne sa usadiť, užívať si svieži vzduch a zelenú záhradku.

 

servis automatického zavlažovania halmex trenčín

Servis

Zavlažovanie je stále v prevádzke a ako pri každej jednej veci, aj pri automatickom zavlažovaní sa môže vyskytnúť občas nejaký problém. Vtedy nám stačí zavolať na číslo + 421 911 374 234 a prídeme zavlažovanie skontrolovať. Ak sa ho nepodarí opraviť na mieste, nainštalujeme náhradu, aby sa so zavlažovaním nemuselo prestať a váš trávnik bol udržaný naďalej v skvelej kondícii.

Montujeme zavlažovanie značky

 

 


 

Prosíte si svieži vžduch a krásnu zeleň? 

Mám záujem o automatické zavlažovanie

Môžete nám zavolať na telefónne číslo: + 421 911 374 234 alebo napísať email na adresu: halmex@halmex.sk

 

Mohlo by vás zaujímať

Nechajte si váš trávnik aj automaticky kostiť. 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.