Predaj, montáž a servis automatických zavlažovacích systémov

Záhrada je ideálnym miestom pre váš oddych, kde sa môžete skvele zregenerovať a načerpať silu do ďalšieho dňa. Ak ale chcete mať záhradu stále peknú a udržiavanú, aby pohladila každé oko a vy ste sa v nej skvele cítili, treba sa o ňu dobre starať.

Našťastie dnes už existuje mnoho fíglov, ako mať za málo námahy veľa muziky a všetko za vás vybaví šikovná technika. Preto máme pre vás jeden tip - nechajte si záhradu automaticky zavlaťovať.

Nemusíte sa už viac manuálne naťahovať s hadicami a čas strávený polievaním si môžete užiť s rodinou.

Aké sú výhody automatického zavlažovania?

Viac času s blízkymi

Už viac nebudete musieť stáť pri polievaní a čakať, kým "zavlažíte" celú záhradu sami. Ušetrený čas a energiu môžete stráviť so svojou rodinou a kamarátmi. Napríklad aj piknikom na zdravom trávniku

Budete svieži

Zelená farba upokojuje. Automatiké zavlažovanie udržuje trávnik a iné rastliny vždy v sviežej zelenej kondícii. Záhradka pre vás bude vždy miestom príjemného relaxu

Budete zdravší

Určite poznáte krásnu vôňu sviežeho vzduchu po daždi. Teraz ju môžete mať doma každý deň. Zavlažovanie vytvára výbornú mikroklímu, vďaka ktorej sa budete lepšie cítiť a budete zdravší

Všetko rovnako zelené

Okrem toho bude trávnik poliaty rovnomerne, čo sa s hadicou dá dosiahnuť len ťažko.

Trávnik sa môže polievať len v noci, čo v teplých letných dňoch spôsobuje menšie odparovanie vody, ktorá sa tak dostane viac do hĺbky zeme.
A samozrejme je všetko riadené automaticky a vy máte o všetkom prehľad.

Ako sa postupovať, ak si chcete užívať krásnu záhradu

Zameriame

Záhradu si detailne pozrieme, o všetkom sa porozprávame a zmeriame. Potom vám pošleme cenovú ponuku na realizáciu automatického zavlažovania.

Zapojíme

Prídeme zavlažovanie namontovať a nastaviť. Všetko zariadime my. Nemusíte ani prstom pohnúť.

Pohodlne sa usaďte

Máme hotovo. Už vám len zostáva pohodlne sa usadiť, užívať si svieži vzduch a zelenú záhradku.

Servis

Občas sa stane, že sa niečo pokazí. Jediné čo treba spraviť je zavolať nám a pokračovať v predchádzajúcom bode.

SERVIS ZAVLAŽOVANIA

Zavlažovanie je stále v prevádzke a ako pri každej jednej veci, aj pri automatickom zavlažovaní sa môže občas vyskytnúť nejaký problém. Vtedy nám stačí zavolať na číslo +421 911 374 234 a prídeme zavlažovanie skontrolovať. Ak sa ho nepodarí opraviť na mieste, nainštalujeme náhradu, aby sa so zavlažovaím nemuselo prestať a váš trávnik bol udržaný naďalej v skvelej kondícii.

Montujeme a servisujeme zavlažovanie značiek

Prosíte si čerstvý vzduch a krásnu zeleň?

Zavolajte nám na číslo

+ 421 911 374 234

alebo napíšte na

halmex@halmex.sk

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.