Projektovanie a realizácia okrasných záhrad

Okrasné záhrady robíme takmer na celom západnom Slovensku

Chceli by ste mať krásnu záhradku plnú kvetín a iných drevín, ktoré vám budú každý deň robiť radosť?

My vám s ňou radi pomôžeme v pár jednoduchých krokoch.

Jednoduchý postup pri realizácii okrasných záhrad

Plánovanie a obhliadka

V prvom rade sa porozprávame, aké máte predstavy o záhradke. Potom spravíme obhliadku priestoru, aby sme vedeli všetko naplánovať.

Návrh a vizualizácia

Pripravíme pre vás návrh záhradky tak, aby všetky rastliny spolu ladili a vytvárali pekný celkový obraz, zladený s vašou predstavou. Pre lepšiu predstavu a ujasnenie vytvoríme vizualizáciu záhrady.

Realizácia

Po dohode a schválení všetkých detailov sa môžeme pustiť do práce. Dĺžka realizácie záleží od veľkosti záhrady a rozsahu prác. Upraviť terén a vysadiť rastliny okolo futbalového štadiónu trvá dlhšie ako napríklad v malej záhradke pred domom.

Úprava

Vytvorením krásnej okrasnej záhrady to nekončí. Aby bola záhradka krásna počas celého roka, treba jej venovať pozornosť. Ak na to nemáte čas, môžeme sa dohodnúť na pláne údržby.

Máte záujem o okrasnú záhradku?

Zavolajte nám na číslo

+ 421 911 374 234

alebo napíšte na

halmex@halmex.sk

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.