Zakladanie kobercového a siateho trávnika

Ako zakladanie prebieha?

1. Obhliadka priestoru

Prídeme sa pozrieť, ako priestor u vás vyzerá, všetko si zaznačíme a dohodneme sa na ďalšom postupe.

2. Príprava podložia trávnika

(vyrovnanie, postrek proti burine, sieťka proti krtkom,...)
Keď prichádza na rad realizácia, potrebujeme v prvom rade pripraviť podložie pre trávnik. To znamená, že ho musíme najskôr vyrovnať, ošetriť proti burine, prípadne proti krtkom atď.

3. Uloženie trávnika

Na rad prichádza uloženie trávnika alebo jeho výsadba. Pri vysádzanom trávniku odporúčame mať hotové automatické zavlažovanie, pretože trávnik musí byť počas rastu neustále zavlažovaný. .

Máte zavlažovanie?

Zavlažovanie sa zíde aj v prípade kobercového trávnika. Ten sa musí ukladať okamžite po dovoze, preto je potrebné, aby bol povrch na 100% pripravený. A následne počas zakoreňovacej fázy musí byť stále dostatočne zavlažený.

Máte záujem o založenie trávnika?

Zavolajte nám na číslo

+ 421 911 374 234

alebo napíšte na

halmex@halmex.sk

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.