Žijeme záhradou

Tlakové spínače

Tlakové spínače sa používajú hlavne pri domácich vodárňach a systémoch, kde potrebujeme, aby sa čerpadlo spúšťalo automaticky –  spínače teda pracujú tak, že pri dosiahutí nastaveného tlaku čerpadlo vypnú a akonáhle tlak poklesne, čerpadlo opäť zapnú. Tlakové spínače sa používajú v kombinácii s tlakovými nádobami, ktoré zaisťujú postupnú zmenu a kompenzáciu tlaku v sústave. 
Vhodné pre použitie ako u ponorných, tak aj nasávacích čerpadiel. 
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Trieda Všetko

Produktový rad Všetko

Tlakové spínače

Tlakový spínač PM/5-3W

Trieda
Štandard
Produktový rad
Tlakové spínače
17,28 s DPH
14,40 € bez DPH
Obj. čislo: PM53W

Tlakové spínače

Tlakový spínač PT 5

Trieda
Štandard
Produktový rad
Tlakové spínače
13,44 s DPH
11,20 € bez DPH
Obj. čislo: PT5

Tlakové spínače

Tlakový spínač PT 12

Trieda
Štandard
Produktový rad
Tlakové spínače
17,65 s DPH
14,71 € bez DPH
Obj. čislo: PT12

Tlakové spínače sa používajú ako u ponorných, tak aj nasávacích čerpadiel. Výhodou riešenia s tlakovým spínačom je možnosť nastavenia maximálneho prevádzkového tlaku, ktorý môžeme istiť poisťovacím ventilom.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.