Žijeme záhradou

Smart system

Chytrá cesta k záhrade

GARDENA smart system – profesionálna starostlivosť o vašu záhradu, ktorá spája riešenie zavlažovania, starostlivosť o trávnik a ďalšie do jedného systému. Zažite väčšie pohodlie, slobodu a taktiež maximálnu kontrolu nad starostlivosťou o vašu záhradu!

Preskúmajte výhody GARDENA smart aplikácie

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Naše produkty Smart system

smart sensor

69,69 s DPH
58,08 € bez DPH
Obj. čislo: 19040-20

Naše produkty Smart system

smart zavlažovací počítač

Automatické zavlažování pomocí smart aplikace
171,29 s DPH
142,74 € bez DPH
Obj. čislo: 19031-20

smart riadenie zavlažovania, senzor - súprava

smart senzor, zavlažovací počítač - súprava

303,69 s DPH
253,08 € bez DPH
Obj. čislo: 19202-20
Produkty: 3 | Aktuálna strana: 1/1

Aplikácia na prvý pohľad: aby bola vaša záhrada ešte chytrejšia

Zadarmo si môžete stiahnuť GARDENA smart aplikáciu pre iOS, Android a web. Intuitívne používanie umožňuje starostlivosť o vašu záhradu iba dotykom špičky prsta. Prevádzkovanie výrobkov radu GARDENA smart system vyžaduje našu aplikáciu, ktorú si možete stiahnuť zadarmo. Aby ste mohli túto aplikáciu využívať, musíte si vytvoriť účet. Webovú aplikáciu nájdete tu.

 

Vždy viete, co sa vo vašej záhrade deje

Bez ohľadu na to, či sa jedná robotickú kosačku, záhradné osvetenie, zavlažovače alebo čidlo pôdnej vlhkosti - vďaka GARDENA smart aplikácii máte všetko pod kontrolou. Iba jedna aplikácia pre všetky aspekty starostlivosti o záhradu, ktorú by ste mohli potrebovať.

Jednoduché nastavenie

Pri nastavovaní vášho smart systému vás aplikácia navádza krok po kroku. Ľahko zrozumiteľné obrázky a užitočné tipy namiesto komplikovaných manuálov - táto záhradná technika je zábavná od samého začiatku.

 

Šetrenie vody nebolo nikdy jednoduchšie

Bežné zavlažovacie systémy vždy zavlažujú vaše rastliny presne podľa plánu, a to i v prípade, že prší. Smart senzor však sleduje vlhkosť pôdy, takže sa k rastlinám dostane vlaha iba vtedy, ak ju skutočne potrebujú.

Inteligentný asistent

Smart system sa dokonale prispôsobí vašej záhrade. Napríklad na optimálne riešenie zavlažovania berie smart asistent do úvahy dôležité faktory, ako je pôdny typ vašej záhrady, aké druhy rastlin v nej sú a konkrétnu lokalitu.

 

Náhľad GARDENA smart systému

 

 

smart záhrada gardena halmex trenčín

 

Bez ohľadu na to, či sa jedná o inteligentnú starostlivosť o trávnik, zavlažovanie alebo iné riešenie - GARDENA smart system predstavuje chytrý spôsob záhradkárenia. 

  1. smart aplikácia
  2. smart gateway
  3. smart SILENO robotické kosačky
  4. smart zásuvka na diaľkové ovládanie
  5. smart akumulátor
  6. smart zavlažovací počítač
  7. smart riadenie zavlažovanie
  8. smart senzor
  9. smart domáci vodný automat

Aplikáciu nájdete v Apple Store aj Google Play

 

GARDENA smart systém môžete použiť aj s inými zariadeniami

Rozumejú si s Apple HomeKit a IFTTT

Apple a logo Apple sú ochranné známky Apple Inc., registrované v USA a ďalších krajinách. App Store je servisná značka spoločnosti Apple Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách.

Google Play a logo Google Play sú ochranné známky Google LLC.
 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.