Žijeme záhradou

Rotačné postrekovače | I-25

Rotačné postrekovače sú najnovšou skupinou zavlažovacích výrobkov a ich popularita každoročne stúpa. Výborne sa hodia pre menšie až stredne veľké trávnikové plochy, sú veľmi dobre využiteľné aj pre zavlažovanie výsadieb, kvetinových záhonov, trvaliek či pôdopokryvných rastlín. 
Rotačné postrekovače sú k dispozícii s dostrekom od 5 m do 30 m. Všetky modely majú výmenné trysky s niekoľkými otvormi pre lepšiu distribúciu vody.
Sú výbornou voľbou nielen pre nové inštalácie, ale aj renováciu systémov s rozprašovacími tryskami, s ohľadom na výrazne nižšiu spotrebu vody, vyššiu účinnosť a rovnomernosť závlahy.
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Uhol / výseč Všetko

Výsuv Všetko

Produktový rad Všetko

Zrušiť filtre
Uhol / výseč
50°- 360°
Výsuv
10 cm
Záruka
5 rokov
Produktový rad
I-25
Kategória
HT
67,20 € s DPH 41,40 s DPH
34,50 € bez DPH
Obj. čislo: 3-1064
Uhol / výseč
50°- 360°
Výsuv
10 cm
Záruka
5 rokov
Produktový rad
I-25
Kategória
HT
88,80 € s DPH 57,72 s DPH
48,10 € bez DPH
Obj. čislo: 3-1065
Uhol / výseč
50°- 360°
Výsuv
10 cm
Záruka
5 rokov
Produktový rad
I-25
Kategória
HT
234,00 € s DPH 152,10 s DPH
126,75 € bez DPH
Obj. čislo: 3-1066
Uhol / výseč
50°- 360°
Výsuv
15 cm
Záruka
5 rokov
Produktový rad
I-25
Kategória
HT
107,52 € s DPH 58,10 s DPH
48,42 € bez DPH
Obj. čislo: 3-1067
Uhol / výseč
50°- 360°
Výsuv
15 cm
Záruka
5 rokov
Produktový rad
I-25
Kategória
HT
107,52 € s DPH 70,01 s DPH
58,34 € bez DPH
Obj. čislo: 3-1070
Produkty: 5 | Aktuálna strana: 1/1

Rotačné postrekovače sú najnovšou skupinou zavlažovacích výrobkov a ich popularita každoročne stúpa. Výborne sa hodia pre menšie až stredne veľké trávnikové plochy, sú veľmi dobre využiteľné aj pre zavlažovanie výsadieb, kvetinových záhonov, trvaliek aj pôdopokryvných rastlín.

Rotačné postrekovače na zavlažovanie trávnikov väčších plôch

Sú prispôsobené pre zavlažovanie trávnikov väčšej rozlohy. Ako už ich názov napovedá, pri svojej činnosti sa otáčajú, teda rotujú. A uhol výseče kruhu, ktorý má byť zavlažovaný je nastaviteľný. Pri činnosti sa postrekovač vracia od jednej hrany uhla výseče k druhej a späť.

Rotačné postrekovače sú k dispozícii s dostrekom od 5 m do 30 m. Všetky modely majú výmenné trysky s niekoľkými otvormi pre lepšiu distribúciu vody.

Rotačné postrekovače nie sú výbornou voľbou len pre nové inštalácie, sú často riešením pri renovácii systémov s rozprašovacími tryskami s ohľadom na výrazne nižšiu spotrebu vody a vyššiu účinnosť a rovnomernosť závlahy.

Výhody rozprašovacích a rotačných postrekovačov sú spojené v rozprašovacom postrekovači s rotačnou hlavicou. Tieto závlahové postrekovače striekajú jemnými lúčmi, ktoré rotujú okolo zvislej osi postrekovača v nastavenom uhle.

Rotačné postrekovače nachádzajú najširšie uplatnenie. Používajú sa aj na malých záhradách, ale najväčšie uplatnenie majú na väčších plochách. Ich výhradné použitie je na športových plochách. Všetky modely majú výmenné trysky, často s niekoľkými otvormi pre lepšiu distribúciu vody.

Vlastnosti rotačných výsuvných postrekovačov

  • postrekovače zavlažujú úzkym paprskom vody, ktorý sa pohybuje v nastavenom výseku.
  • Možnosť výmeny trysiek s rôznymi parametrami dostreku.
  • Relatívne veľké zavlažované plochy pri malej spotrebe vody.
  • Možnosť inštalácie väčšieho počtu postrekovačov na jednu sekciu.
  • Menšie potrebné množstvo postrekovačov na pokrytie plochy.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.