Žijeme záhradou

Záhadné postrekovače | Easy

Nadzemný prenosný zavlažovací systém je cenovo priaznivejší ako podzemná závlaha. K takejto realizácii je v zásade treba len hadice s príslušenstvom a vhodný rozstrekovač či striekaciu pištoľ. Podľa dostupného tlaku vody, tvaru a veľkosti pozemku si potom môžete vybrať zo širokej ponuky zavlažovačov a rozstrekovačov. Možnosťou sú aj postrekovacie pištole a zavlažovače určené na ručné zavlažovanie trávnika.

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Trieda Všetko

Produktový rad Všetko

Zrušiť filtre
Trieda
Easy
Produktový rad
Zavlažovač
Kategória
PNET
19,90 s DPH
16,58 € bez DPH
Obj. čislo: 150650
Trieda
Easy
Produktový rad
Zavlažovač
Kategória
PNET
6,72 s DPH
5,60 € bez DPH
Obj. čislo: 150082
Trieda
Easy
Produktový rad
Zavlažovač
Kategória
PNET
5,66 s DPH
4,72 € bez DPH
Obj. čislo: 1500847
Trieda
Easy
Produktový rad
Zavlažovač
Kategória
PNET
14,92 s DPH
12,43 € bez DPH
Obj. čislo: 1500853
Produkty: 4 | Aktuálna strana: 1/1

Ak je trávnatá plocha menšieho rozsahu, nadzemné zavlažovanie je ideálnou voľbou. Trysky a postrekovače môžete ľubovoľne premiestňovať.

Ak chcete ušetriť čas pri zavlažovaní záhrady, zaobstarajte si zavlažovací systém na zavlažovanie záhrady. Súčasťou každého takéhoto systému sú zavlažovače. V našej ponuke nájdete kvalitné zavlažovača s moderným dizajnom a mnohými funkciami.

Na zavlažovanie veľkých a stredne veľkých trávnatých plôch poslúžia naše multifunkčné postrekovače. Tieto zavlažovače sa skvele hodia na záhrady, či športové trávniky aj na väčšie skalky. Na výber máte zavlažovače kruhové aj oscilačné, rozprašovače aj multifunkčný stacionárny postrekovač. Umiestniť ho môžete na rovine aj vo svahu. Samozrejme je možné zavlažovače jednoducho pripojiť k záhradnej hadici. Podľa potreby si sami zvolíte potrebný prietok vody.

Voliť možno medzi oscilačnými či kruhovými zavlažovačmi. Zložitejšie a rozsiahlejšie trávnaté plochy vyžadujú komplexnejšiu starostlivosť, ktorú najlepšie zaistia podzemné závlahové systémy.

Nadzemné zavlažovacie systémy

Nadzemný, prenosný zavlažovací systém je cenovo priaznivejší ako podzemná závlaha. K takejto realizácii je v zásade treba len hadice s príslušenstvom a vhodný rozstrekovač či striekacia pištoľ. Podľa dostupného tlaku vody, tvaru a veľkosti pozemku potom môžete vyberať zo širokej ponuky zavlažovačov a rozstrekovačov. Základný rozstrekovač strieka vodu v kruhoch okolo seba.

Postrekovacie pištole a zavlažovače sú určené na ručné zavlažovanie trávnika.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.