Žijeme záhradou

Čidlá | Rain S.p.a.

Čidlo zrážok (dažďový senzor) pracuje v spolupráci s ovládacou jednotkou zavlažovacieho systému.  V prípade prirodzených zrážok zavlažovanie vypne a neskôr podľa potreby opäť zapne.
Prispieva tak k úspore vody a predovšetkým zabraňuje podmáčaniu.
Čidlo je potrebné vždy umiestniť tak, aby boli zaistené jeho najlepšie funkcie – napríklad na odkvapovú rýnu či do výsadieb.
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Trieda Všetko

Produktový rad Všetko

Zrušiť filtre
Trieda
Easy
Produktový rad
Senzor
Kategória
PRZ
23,52 s DPH
19,60 € bez DPH
Obj. čislo: 2105001000
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Čidlo zrážok (dažďový senzor) pracuje v spolupráci s ovládacou jednotkou zavlažovacieho systému a v prípade prirodzených zrážok naprogramované závlahové cykly pozastaví.

Na zohľadnenie vlhkosti pôdy a prirodzených dažďových zrážok pri riadení zavlažovania, a tým aj k úspore vody, slúži senzor pôdnej vlhkosti a dažďový senzor.

Súčasťou automatického zavlažovacieho systému je čidlo zrážok. Umiestňuje sa tak, aby zachytilo dážď. Potom v prípade dostatočnej vlhkosti pôdy vplyvom prirodzených zrážok samostatne vypne zavlažovanie a po vyschnutí opäť podľa potreby zapne. Tým sa jednej strane šetrí voda a predovšetkým zabraňuje podmáčaniu.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Kliknutím na odkaz zároveň prehlasujete, že ak máte menej ako 16 rokov, tak ste požiadal/a svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.